| Holyman a întrebat:

Am decis sa plec de pe categoria comics si sa ma mut pe T/A adica o sa mai intru pe comics dar nu o sa mai rspund la nici o intrebare decat la intrebarile prietenilor mei! Motivele pentru care plec sunt destul de simple! Unii uiseri fac comicuri in care ma adauga si pe mine si ma pun intr-o postura proasta daca intelegeti ce zic! Si in plus eu nu le-am facut nimic! AA da si inca ceva sunt sigur ca o sa ziceti ca nu va pasa daca plecati sau chestiii de genul dar vreau sa va zic ca nu o sa mai postez comicuri pe aceasta categorie(comics) ci doar pe T/A!
Va las sa va distrati si sa faceti in continuuu categoria comics de rahat! Cu drag LionHeart99!

4 răspunsuri:
| Holyman explică:

Scuzatima am vrut sa zic ca unii o sa zica, ca nu o sa le pese daca plec eu! Scuze am pus intrebarea in graba de fapt nu este o intrebare!

| HaruhiFujioka a răspuns:

Nuuuuuuu nu pleca! Sunt niste ******* si niste rai aceea care te pun intr-o postura proasta. Nu-i baga in seama. O sa-mi fie dor de tine sad Pacat ca pleci.

| KottakFan a răspuns:

laughing Chiar ca nu ne pasa laughing

| SociallyDepressed a răspuns:

Te rog nu mai umple T/A cu tampenii.E destul de poluata si asa.
Categoria asta e pentru comicuri. Daca postezi acolo o sa fi luat la misto asa ca stai in banca ta!