| Krises a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru fanii Bleach, cine este Neliel, adica care e povestea ei? eu sincer nu m-am uitat la toate episoadele din Belach am vazut-o doar in forma de puslama mica, si am vazut recent un AMV in care se transforma intr-o tipa extrem de puternica ( aparent nr 3 espada ).
Puteti sa-mi dati mai multe detalii despre ea? Funda ^_~

Răspuns Câştigător
| KenNine a răspuns:

Da ea este fosta membra aespada nr. 3. Ea fost intr-un fel sabotat de nr. 5 din cate imi aduc aminte.Si s-a lovit la cap si s-a transformat in mica neil.Dar si-a revenit cand a vrut sa-l ajute pe ichigo.

3 răspunsuri:
| blacksenzation a răspuns:

Fost membru espada.

| Krises explică (pentru SicknessesUnwanted):

laughing de pe site-ul ala iesisem cand am intrat aici, voiam sa va aud pe voi cum povestiti despre ea, care e parerea voastra despre personaj big grin