| KenNine a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Naruto. Ce personaj va place si de ce? sauTobi(multi raspund gresit) cine este de fapt?
Dau funda dar pe langa funda dau si repectul meu total.

6 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Îmi place de Jiraiya.Admir modul în care s-a implicat în educarea studențiilor săi :Nagato,Konan, Yahiko, Minato Namikaze, Naruto Uzumaki și faptul că toți au ajuns shinobi cunoscuți și puternici.
Tobi este Obito, personaj ce a facut parte din echipa lui Minato împreuna cu Kakashi Hatake si Rin.

| Clorox a răspuns:

Am multe personaje preferate, Tobi este Obito, mai mult nu zic!
Atentie, nu-l confunda cu white Zetsu sau cu al treilea copil al Kaguyei.

| KenNine explică (pentru Clorox):

Nu de asta te intreb de tobi dar am vazut multe raspunsuri gresite despre el.Eu stiu tot despre naruto.

| Clorox a răspuns (pentru KenNine):

Aha, ma bucurwinking
Azi l-am terminat si eu laughing

| KoA a răspuns:

Mie mi-a placut de itachi, pur si simplu mi-a placut cum s-a sacrificat pentru fratisu, si apoi l-a ajutat chiar si pe naruto.

| LightYagami7 a răspuns:

Nu am personaj preferat.Fiecare e unic in felul lui.Dar de placut imi place de Uchiha Madara e singurul care a devenit puternic singur fara ajutorul nimanui chiar daca s-a folosit de altii ca sa isi atinga scopul.Pentru pentru mine toate personajele sunt preferate.