| Wordofthanks a întrebat:

am o nelămurire în privința cu Naruto deci a aparut filmul Boruto si după o sa apara si episoade anime cu Boruto gen ca la Naruto shippuden? Care va mai fi continuarea va rog eu nu vreau sa se termine este animeul meu preferat. sad Multumesc anticipat, funda si vot.

1 răspuns:
| ZZZZ554 a răspuns:

Pai la manga au aparut cateva capitole cu Boruto, dar nu stiu daca vor fi facute si episoade dupa ele, dar daca vrei sa stii a aparut filmul cu Boruto in romana pe internet. Daca vrei sa il vezi il gasesti pe Anime Ro Sub eu l-am vazut si mi s-a parut cam nasol(deoarece sunt si eu o mare fana si cand am vazut filmul cu Boruto mi-am facut o impresie diferita despre el) deoarece el nu seamana cu Naruto si nu vrea sa devina Hokage si nu foloseste cakra( sper ca am scris bine) ci foloseste un echipament specia care deja ii da mai multe ninjuturi si ma cam enerveaza. Mai bine nu mai zica ca nu vreau sa iti faci isi tu acceasi impresie ca mine, mai bine iti faci tu o impresie diferita si nu vreau sa-ti stric tot filmul. Funda?