| Cllarity a întrebat:

Am vazut multe animuri din aproape toate genurile, dar as vrea sa vad un anime de genul: romantic, action, school.
Daca se poate cun un baiat transferat care sa se indragosteasca de o fata din acea scoala. app( biatul sa aiba o atitudine destul de badass si sa arate bine )

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

O sa iti dau MyAnimeList-ul meu, acolo o sa vezi toate anime-urile pe care le-am vazut si ce nota le-am dat, insa sigur stii si tu asta. :))
http://myanimelist.net/animelist/iFrozenWolf
Nu sunt toate pe care le-am vazut, deoarece mi-a fost lene sa le trec, dar sunt marea parte.

5 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Orange, daca imi amintesc bine, chiar asa se intampla, baiatul se transfera si arata bine.
Nu mai imi vine in momentul acesta altul in minte, daca nu vrei neaparat cu un baiat care se transfera, spune-mi si iti mai dau.

| Cllarity explică (pentru Vandal):

Daca nu te superi. imi poti da lista ta de anime happy

| Vandal a răspuns (pentru Cllarity):

O sa iti dau MyAnimeList-ul meu, acolo o sa vezi toate anime-urile pe care le-am vazut si ce nota le-am dat, insa sigur stii si tu asta. :))
http://myanimelist.net/animelist/iFrozenWolf
Nu sunt toate pe care le-am vazut, deoarece mi-a fost lene sa le trec, dar sunt marea parte.

| Tenzor a răspuns:

Sword art online se incadreaza in ceea ce spui tu. Chiar daca la inceput nu o para deloc asa. Are 2 sezoane.

| Cllarity explică (pentru Tenzor):

Vazut. daca mai sti astept raspunsul.

| Tenzor a răspuns (pentru Cllarity):

Another? hm mai era unu da am uitat cum se numea laughing