| mrBean008 a întrebat:

As vrea sa ma apuc ce serialul, filmele (chiar nu stiu ) avatar the last airbender. Mi-ar putea indica cineva ordinea in care ar trebui sa caut(eventual ce sa caut) ca sa vad toata seria?

Răspuns Câştigător
| Platinumus a răspuns:

Avatar the last airbender apoi sezonul 2 avatar the legend of korra, ce e asa greu? Despre film te descurajez sa-l vizionezi te va dezamagi complet dupa ce termini anime-ul. Ca o paranteza chiar merita sa te uiti la tot, poti invata si ceva daca esti atent.

2 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

Eu mă uit la:
The vampire diaries
The originals
Tren wolf
Pretty Little liar
Arrow
The flash
The Marvel of agents of shield

Seriale terminate
Fringe și Breaking bad