| stefantiby a întrebat:

Azi cand am pornit calculatorul am observat ca incepe sa se auda o muzica in fundal desi eu nu am pornit nimic. Am cautat peste tot dar nu gasesc nimic pornit. Muzica se opreste dupa circa 3-4 minute insa mai tarziu dupa 10 minute porneste din nou. De asemenea internet explorerul imi tot deschide singur niste reclame sau ceva...
Ce are?

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Fantome.Baiete arunca pc-u pe geam sa te scapi de necurat.

| Lariii99 a răspuns:

Poate are vreun virus.Eu zic sa-l scanezi ca poate gaseste antivirusul ceva.

| razvan96boss a răspuns:

Are inceput de sfarsitlaughing laughing laughing