| NCristian a întrebat:

Salut, caut să cumpăr manga-ul Veritas. Și nu găsesc nici unde. Problema e că eu nu stau în România ci în Germania. Am căutat aici acest manga dar nu o găsesc, poate cineva să mă ajute cu un link unde pot găsi acest manga în română sau engleză?

Răspuns Câştigător
| BlackRaven45 a răspuns:

Poti cauta online. Nici eu nu prea gasesc manga, si cand gasesc, gasesc serii populare gen Attack on titan, Naruto, D.Gray-man, Death note etc. Nu prea ai sanse prin librarii sau asa. Mai bine comanzi online.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu suni bunicii, sau o ruda sa-ti cumpere si sa-ti trimita in Germania.