| Zimbrean_Vlada_2000 a întrebat:

Salut, era înainte un desen animat la minimax, despre un leu si un jder care mereu se certa, leul dorea să apere pe toți locuitorii din pădure dar jderul dorea să ruineze tot în calea lui, nu mai țin minte cum se numea dar foarte mult aș dori să-l privesc.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Și cu doi copii nu? Alex și Zoei? Cu o piatră uriașă.
Animalia se cheamă.

| Zimbrean_Vlada_2000 explică (pentru SG1995):

Dadada asta e, merci mult?

2 răspunsuri:
| AlexTWStilinskci1234524 a răspuns:

Sincer,nu imi suna cunoscut. Poti incerca pe wikipedia, gen cauti "lista seriale minimax "si poti sa le verifici pana o sa gasesti.Eu asa fac de obicei