| I04n4 a întrebat:

Era mai demult un desen animat pe minimax, parca. Era despre o fata roscata cu par cret, care avea un dragon verde, acesta putea vorbi, iar ei locuiau la un castel, printre personaje imi mai amintesc un baiat cu par pana la umeri de culoare neagra. Nu stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| NgrMdx a răspuns:

E Jane si dragonul big grin

6 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Se numeşte ''Jane and the dragon''. Doamne ce-mi plăcea desenul ăla! laughing

| I04n4 explică (pentru BlackRaven45):

Si mie laughing Nu sti daca il gasesc online in romana?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru I04n4):

Eu ţin minte că pe Minimax *cred că era Minimax* erau dublate. Pe net nu ştiu deşi ar trebui să fie. Nu ştiu dar o să caut.winking Dacă ţi-o plăcut desenul ăla atunci bănuiesc c-o şa-ţi placă şi ''Călăreţii dragonilor'' de pe Cartoon Network. Încearcă-l. happy

| I04n4 explică (pentru BlackRaven45):

M-am uitat si la "Calaretii Dragonilor", am vazut si "Cum sa-ti Dresezi Dragonul" ambele parti, e foarte fain. happy

| BlackRaven45 a răspuns (pentru I04n4):

Şi eu mă uit. Am văzut şi ambele filme. Sunt super tari! big grin

| I04n4 explică (pentru BlackRaven45):

De-acord laughing