| anonim_4396 a întrebat:

Era un film cu scooby-doo in care el si cu Shagy(cred ca se scrie asa) au mers la casa bunicului lui Shagy(sau al unui unchi de al lui Shagy) si unhiul/bunicul avea o comoara pregatita pentru Shagy.Pentru a o gasi trebuie sa descifreze indiciile pe care le gasea.Cum se numeste filmul? Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| ankybc a răspuns:

Filemul se cheama "scooby doo ii intalneste pe fratii boo".

3 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

''Scooby-Doo îi întâlneşte pe fraţii Boo''. Deşi sunt cam mare pentru Scooby-doo mie îmi place mult filmul ăla. L-am văzut de vreo 3 ori laughing

| rapp2020 a răspuns:

Si nu era bunic, era unchiiul sautonguelaughing