| anonim_4396 a întrebat:

In urma unor aprinse discutii cu niste prieteni, legate de vechile desene animate, am devenit confuz cu privire la existenta rau famatului episod Tom's basement (Subsolul lui Tom). S-a vorbit mult despre el acum cativa ani, multi sustin ca l-au vazut cu ochii lor, dar eu nu sunt satisfacut cu cele aflate. Asadar, poate cineva care l-a vazut in persoana sa ofere mai multe detalii despre acesta sau (in cel mai bun caz) imi poate spune pe ce canal a fost difuzat? Deja fac pe detectivul, dar sunt super curios.

4 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Episoadele astea pierdute sunt povesti creepypasta. Nu sunt adevarate. Eram si eu interesata acum cativa ani de ele insa sunt doar niste povesti. Fascinante totusi laughing)

| sdws77 a răspuns (pentru BlackRaven45):

Mersi! Nu sunt deloc mirat, oamenii tind sa inventeze chestii ca sa para mai interesanti?

| BlackRaven45 a răspuns (pentru sdws77):

E in natura umana pana la urma sa caute lucruri care sa le stimuleze interesul big grin

| sdws77 a răspuns (pentru BlackRaven45):

Corect!