| andreiovid a întrebat:

Salut. Mă puteți ajuta cu o întrebare, cum s-a terminat seria cu Batman și Jason Todd?

Răspuns Câştigător
| elennax a răspuns:

M-am lasat de dc comics acum ceva timp deci scuza-ma dar s-ar putea sa-mi joace mintea feste.

Sunt foarte multe comicsuri cu jason dar probabil ori te referi la red hood and the outlaws ori la under the red hood.

Rhato s-a anulat din pacate. In ultimul capitol mi se pare ca se intorcea in gotham cu nu stiu ce treburi. In utrh daca nu confund comicsul cu filmul, jason dispare random la sfarsit si bruce nu il mai gaseste.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Care din ele man, ca universul DC e vast.