| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, mai sunt romani pe aici care au citit sau citesc comic-uri marvel/dc? Ce recomandari aveti din ceea ce ati citit?

Răspuns Câştigător
| Si_Atat_Roger_1999 a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/VariantComics poti sa te uiti aici pentru multe idei de comic-uri pe care le-ai putea citi, multe recomandari apar la finalul clipurilor.

4 răspunsuri:
| brrrrrrrrrghe a răspuns:

Fortnite X Marvel - Nexus War: Thor (2020)

| AlexAlxAlex explică (pentru brrrrrrrrrghe):

Mersi. Daca as vrea sa citesc Captain America cu ce serie ar trebui sa incep?

| brrrrrrrrrghe a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Cred ca Captain America: The Winter Soldier Ultimate Collection.
Btw raspunsul original era o gluma imi pare rau.

| AlexAlxAlex explică (pentru brrrrrrrrrghe):

Am vazut laughing)