| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,o intrebare pentru cei ce au văzut naruto, intr-o bataie între Neji și Hidan cine credeți ca ar castiga? Puteti argumenta va rog?

2 răspunsuri:
| Alexinn0 a răspuns:

Sincer?
Hidan
E suficient sa îl zgarie puțin pe Neji și deja e ca și mort.

| manosius a răspuns:

Neji poate folosi the 8 thiagram ce acopera o arie de aparare de 360c, cu toate aceste este inutila impotriva lui hidan care este practic immortal, desigur poate muri in anumite conditi, plus ca chakra lui neji si stamina se consuma mai repede ca a lui hidan ....de nope neji lose