| H321G4U5 a întrebat:

Stie careva cand/daca mai apare Code Geass sezonul 3? Si daca da, atunci cum va fi?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| damnedwolf a răspuns:

A fost doar anuntat ca va aparea sezonul 3 dar nu a fost anuntat cand va aparea
exista trailerul de la sez 3 pare a fi fain
cel putin eu sper sa se ridice la aceeiasi calitare ca celelalte sez si sa nu fie o dezamagire

| ralucageorgiu a răspuns:

Trebuia sa apara un film (feb 9 2019 )care are loc dupa cativa ani de la finalul sezonului 2, se numeste code geass: Lelouch of the resurrection, va aparea in cele din urma dar nu stiu cand