| Blacky6 a întrebat:

Stie careva daca se va face sezonul 2 din AoT (Attack on Titan)? sau, am vazut secvente ca se va face si un film...stie careva cand va aparea?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Manga și primul sezon au avut succes, deci, extrem de probabil, va apărea un al doilea sezon, dar nu e nimic anunțat. Filmul live-action a apărut, dar nu și pe internet. Cert e că va apărea anul ăsta.

| Abelard a răspuns (pentru bursuc001):

Sezonul doi va apărea în 2016.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Attack on Titan/Shingeki no kyojin Sezonul 2 va apărea în 2016, dar NU s-a precizat data exactă a lansării - vezi linkul :
http://www.imdb.com/title/tt2560140/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

Toate cele bune!

| RorySan a răspuns:

Nu am auzit nimica!

| backback a răspuns:

Nu s-a anuntat clar dar undeva prin 2016

| PoLeN a răspuns:

Cel mai probabil in 2016.Si da va urma un film cu AOT happy