| Justusee34 a întrebat:

Salut, stie cineva ce o sa se intample cu bratele lui Midoriya? O sa fie vindecate? O sa mai poata sa isi foloseasa bratele?

Răspuns Câştigător
| Chiyuki a răspuns:

Si le va vindeca. Un anime fara protagonistul principal mult iubit e practic gol.
Trebuie sa invete sa isi controleze puterea ca sa nu se mai raneasca cand foloseste all for one
Faza e ca corpul lui e firav spre deosebire de corpul lui All Might, si acesta nu poate suporta impactul trimis de acea putere.
Inte-un final cred ca va invăța
Dar nu stiu fiindca all might isi pierde puterea incetul cu incetul si acea putere merge la deku
Ranile lui incep sa fie tot mai grave
Deci nu stiu ce intorsatura va lua

1 răspuns:
| Emperor666 a răspuns:

Avand in vedere ca el este protagonistul animeului sigur ii se va vindeca bratele si va deveni totodata mai puternic asta este parerea mea. Numai Bine!