| Gabii04 a întrebat:

Salut, sunt sun "desenator" începător și aș vrea să mă "promovez" puțin, fac desene/artwork-uri și aș vrea să încep să fac și pentru alte persoane, dacă vreți să îmi vedeți desenele îmi puteți cere Instagram-ul, pentru că acolo le postez, aștept cereri rolling on the floor)) (nu fac desene moca)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie-le prietenilor tai de pe FB si Instagram, sa-ti viziteze pagina si sa ti-o promoveze, ca aici nu ai voie sa-ti promovezi nimic.

| Gabii04 explică (pentru Violleta2022):

Nu cred că este vreo regulă cu privire la asta...pot să mă promovez unde vreau.))))

| DataScience a răspuns (pentru Gabii04):

Deci tipa asta e groaznica la 90% din raspunsurile care le da. Le da doar ca sa faca niste "puncte" virtuale, nu ca sa ofere vreo valoare sociala.

Si da sustin promovarile de genul prin intermediul acestui site. Practic pentru asta e site-ul, persoanele sa ofere chestii altor persoane: raspunsuri, motivatie, sustinere, servicii...etc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabii04):

Nu are importanta ce crezi tu, ci ceea ce TREBUIE sa respecti pe acest forum, citind si respectand conditiile lui de folosire, uite aici:
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Citeste si aici, mai ales intrebarea nr. 40 cu raspunsurile ei
Ce NU ai voie sa faci pe TPU:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Violleta2022 a răspuns (pentru DataScience):

In primul rand, nu dau raspunsuri sa-ti palca tie si nici altora, dau raspusnuri directe si la obiect, fara sa menajez pe nimeni, ca nu ajut in acest fel, dimpotriva.
Dar, daca nu-ti plac raspunsurile mele, aiti dau voie sa nu le citesti si chiar sa ma ignori.

In ce privesc promovarile personale, cititi conditiile si termenii de folosire ale acestui forum, ca sa nu va treziti blocati de adminul site-ului, pentru nerespectarea lor.
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

Citeste si aici, mai ales intrebarea nr. 40 cu raspunsurile ei
Ce NU ai voie sa faci pe TPU:
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente