| SebiRey89 a întrebat:

am si eu o intrebare, cate sezoane are Liga dreptati(Justice League) is deseene mai vechii din 2005 am terminat sezonul 5 si vreau sa stiu daca exista si sezonul 6 si ma puteti ajuta sa-l gasesc.

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Liga Dreptății (engleză Justice League) este un serial de animație american difuzat din 2001 până în 2004 pe Cartoon Network ce face parte din Universul animat DC. A fost produs de Warner Bros. Se bazează pe Liga Dreptății din America și personajele asociate din benzi desenate publicate de DC Comics. În urma celui de-al doilea sezon, serialul a fost redenumit Liga Dreptății fără limite și s-a difuzat pentru încă trei sezoane.