| MarinVsc1998 a întrebat:

As vrea si eu niște anime-URI gen naruto, fairy tail si as vrea sa aibă si faza aia când se enervează sa aibă mai multă putere si d-astea, dar nu neaparat si sa fie si cu puteri.Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Arietyx a răspuns:

Pe lângă Hunter x Hunter şi Bleach, mai este şi One Piece.
Pe fansuburile româneşti, poţi căuta animeurile după categorii, le poţi găsi şi pe cele cu puteri.
Boku no hero academia, Bungou Stray Dogs, sunt anime în care personajele principale au puteri.
Şirul continuă, dar cel mai bine cauţi pe fansuburi.

3 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Hmm. Kuroko no Basket si Haikyuu nu au neaparat puteri, adica in Kuroko no Basket e un fel de lucru numit "Zona" si cand intra in Zona devin mai buni, dar in Haikyuu e pur si simplu puterea lor, care este monstruoasa. In Kuroko no Basket este vorba despre basket, normal, iar in Haikyuu despre volei.
Hunter x Hunter si Bleach sunt exact ca Naruto si Fairy Tail la actiune.
Sper ca te-am ajutat.

| nikoletabukidefer a răspuns:

Boku no pico

| Arietyx a răspuns (pentru nikoletabukidefer):

XDD

| Arietyx a răspuns (pentru nikoletabukidefer):

Pe lângă Hunter x Hunter şi Bleach, mai este şi One Piece.
Pe fansuburile româneşti, poţi căuta animeurile după categorii, le poţi găsi şi pe cele cu puteri.
Boku no hero academia, Bungou Stray Dogs, sunt anime în care personajele principale au puteri.
Şirul continuă, dar cel mai bine cauţi pe fansuburi.