| MarinVsc1998 a întrebat:

Cine poate sa imi zică si mie un anime in genul naruto, boruto, adică sa aibă chestia cu prietenii si puteri mai ales atunci când se enervează sau ceva gen dar nu neaparat, mai ales sa aibă puteri d-astea. Scuzați exprimarea

Răspuns Câştigător
| AssoX a răspuns:

Black Clover
Bleach
Danmachi
Sword Art Online si partea a 2-a.
Attack On Ttitan
Astia mi-au venit in cap in momentul acestea, toate sunt geniale.

1 răspuns:
| iHateLuckyPersons a răspuns:

InuYasha,YuYuHakusho,HxH(asta cred ca-i cel mai bun vazut de mine)FlameOfRecca(cam vechi,dar ii bun), Bleach, FairyTail, OnePiece(e superlung, a inceput din '99 si inca mai continua si in ziua de azi)