| MarinVsc1998 a întrebat:

Cine poate sa imi zică si mie un anime in genul naruto, boruto,fairy tail, one punch, Bleach, academia de super eroi adică sa aibă chestia cu prietenii si puteri mai ales atunci când se enervează sau ceva gen. Scuzați exprimarea

Răspuns Câştigător
| restroccck a răspuns:

Death Parade, Black Butler, SAO, Highschool of the Death, Tokyo Ghoul, Angel Beats, Mirai Nikki, No Game No Life, Claymore, Hataraku Maou-sama, Charlotte, Noragami

4 răspunsuri:
| Adyy5 a răspuns:

Highschool DxD.
Vad ca pana acum ai vazut doar anime-uri pentru copii mai mici, e vremea sa iesi la lumina.

| MarinVsc1998 explică (pentru Adyy5):

Alea sunt doar câteva anime-uri, gen cele mai cunoscute de multi care se uita la genul asta, de aia le-am scris ca sa nu mai apăra, pentru ca daca stau sa le enumăr am văzut peste 100 de anime-uri de mai multe genuri.
Am obosit sa stau sa mai caut si de aia intreb aici unde lumea stie deja.

| veryhonest a răspuns:

Yu yu hakusho

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Attack on Titan