| kingsinatuo a întrebat:

Credeti ca Kushina Uzumaki(mama lui naruto) va fi reinviata cu edo tensei?

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Nu va invia. O sa fac un mic spoiler, povestea din manga a trecut de tehnica Edo Tensei. Doar atat pot spune. Daca vrei sa afli mai multe, citeste manga.

| floryynnel a răspuns:

Sigur ma, o sa reinvie toati sinobii de la inceputuri, si toti vor traii in pace si...(glumesc, nu o sa se intample asta)
Citeste manga, au trecut de faza cu edo tensei.
Si daca o invie pe Kushina ce? nu va schimba cu nimic, cel mai probabil va incurca sau il va motiva pe naruto.
Cei ce au fost inviati, sunt toti de care este nevoie pentru a termina.

| Blackyuu a răspuns:

Nu cred.

| Stella17 a răspuns:

Poate, noi nu avem de unde sa stim decat creatorul acestui anime stie.

| Kariin a răspuns:

Nu stiu, dar as vrea!

| girlggg a răspuns:

Nu.Doar in Road to Ninja e vie impreuna cu Minato si se intaleste cu Naruto si mai multe... complicat. Oricum pana un alt episod apare(joi) te poti uita si tu sa vezi despre ce e vorba in Road to Ninja happy