| Grimmmmy a întrebat:

Imi puteti spune si mie numele unui desen? Era vorba despre doua pisici siameze surori prima era Aymi, sora cea buna si era de culoare maro si alb iar cealalta era neagra cu alb si era sora cea rea. Prima, Aymi, era impreuna cu o fata care traia in lumea oamenilor iar Aymi era printesa in cealalta lume in care putea ajunge doar cu medalionul pe care in avea cu o jumatate de inima rosie iar cealalta jumatate era la sora ei care i-a furat o. Ea este geloasa pe sora ei si mereu incearca sa ii fure si cealalta jumatate ca sa ajunga ea printesa celeilalte lumi in care sunt mai multe animale care pot comunica unele cu altele iar fata cu. care sta Aymi e singura care poate intelege ce vorbesc ei. Sper ca stiti numele si ma puteti ajuta. Multumesc mult!

1 răspuns:
| Mrfear a răspuns:

Cred ca te referi la "Catelul din Pocketville". Poti viziona episoade pe Youtube daca doresti.Ce imi placea cand eram micuta si imi place si acum happy