| teo530 a întrebat:

Isi mai aduce cineva aminte cand a intrat Sai in echipa 7, a spus ca "Sai" nu era numele lui adevarat(ori a spus-o el ori am vazut cand i-a ordonat Donzo sa aiba un nume fal, oricum ar fi stiu ca asa e). Dece nu si-a dezvaluit adevaratul nume cand a murit Danzo, ca nu mai era sub ordinele lui. Il va spune mai tarziu?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Am vazut demult Naruto, insa din cate stiu Sai era in ANBU root de mic si acolo aveau nume de animale drept cod.In fond cred ca nici el nu isi stia adevaratul nume si a ramas la numele de Sai.