| Asuky a întrebat:

Salut TPU,
Pot cumpara manga-ul,,Please,don't bully me,Nagatoro din Romania si de unde? Sau de pe un online shop, daca da care?

Răspuns Câştigător
| LoverMusic a răspuns:

Din cate stiu, in Romania sunt doar doua librarii care contin manga: Carturesti si Okian. Desigur, gasesti si de cumparat online, iar aici se mai adauga si Elefant.ro (inclusiv primele doua).
Nu stiu acea manga, dar sunt sigura ca o sa o gasesti prin una din aceste trei variante.

| Asuky explică (pentru LoverMusic):

Mersi,doar ca am cautaaaat acel manga peste tot, si am constatat ca nici macar versiunea in engleza pentru a o cumpara nu e in acest moment, doar in japoneza, adc da este si noua.

1 răspuns: