| Ichigo159 a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste anime-uri gen Mahouka Koukou no Rettousei! Cu actiune, scola(50%),superputeri...

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Hmm. Boku no Hero Academia cred ca iar ar fi pentru preferintele tale, insa cred ca l-ai vazut si de pe asta.
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi nu e chiar cu superputeri, dar e destul de bun, mie unul mi-a placut.
Trinity Seven, insa pe acesta chiar cred ca l-ai vazut, adica e destul de vechi si relativ cunoscut.
Sper ca macar unul de aici sa nu-l fi vazut. xD

| Ichigo159 explică (pentru Vandal):

Mersi!

| Ichigo159 explică (pentru Vandal):

Numai Ookami-san to Shichinin... Nu il vazusem

6 răspunsuri:
| Vandal a răspuns:

Black Bullet are actiune si superputeri, parca scoala nu se regasea, era un fel de agentie.
Kyoukai no Kanata ar cam fi exact pe cererile tale, de la actiune, pana chiar la romance, insa trece si prin superputeri si scoala.
Mahou Sensou, care are un final mai ciudat, dar e destul de bun si acesta.
Rakudai Kishi no Cavalry, insa cred ca l-ai vazut, e unul din putinele care au scene ecchi si o poveste romantica buna.
Sper ca te-am ajutat.

| Ichigo159 explică (pentru Vandal):

Si pe astea le-am vazut! Mersi oricum! Imi poyi da altele?

| nikoletabukidefer a răspuns:

Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records
Rakudai Kishi no Cavalry
No Game No Life
Sword Art Online
Strike the Blood

| Ichigo159 explică (pentru nikoletabukidefer):

Le-am vazut dar mersi oricum!