| KoA a întrebat:

vreau si eu un anime romance, school si multa drama

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Kokoro Connect e super, chiar azi l-am terminat, mi-a placut mult, ti-l recomand cu mare drag, e romance, school, si are si drama, nu foarte multa, dar totusi are.
Daca vrei unul cu multa drama, poti sa te uiti la Orange.
Are de asemenea si romance si este si school.
Sper ca te-am ajutat, daca vrei sa te uiti la mai multe anime-uri, uite aici lista mea cu anime-uri pe care le-am vazut deja, poate o sa te inspiri de acolo :
https://myanimelist.net/animelist/AnimeLover6051?status=2

| Mayhem666 a răspuns:

Oh, scuze, abia acum ti-am vazut numele, si mi-am dat seama ca tu mi-ai recomandat Kokoro Connect.

| KoA explică (pentru Mayhem666):

E ok, daca mai vrei unu smecher, uita-te la golden time

| Mayhem666 a răspuns (pentru KoA):

Mersi, dar l-am vazut deja happy

| FaraNumePls a răspuns:

Si eu