| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

Vreau sa fac un comic... da mai am nevoie de personaje! va rog ajutati-ma! 1 DAR accept numai baieti si pe Stella2020winking

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Pe bune ca am vrut sa raspund la intrebarea asta dupa ce am vazut-o pe ultima, dar nu inteleg ce vrei omule.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Ma doare-n paispe de comicu' tau.Pariez ca o sa zici ca l-ai amanat ca nu ti-a iesit.

| 84738493 a răspuns:

Mersi...:X...si cand il postezi?batting eyelashes

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru 84738493):

Poiiii mai am nevoie de oameni... spune-mi cum arati si peste vreo 2-3 zile dupa ce mi-au spus cel putin 3 oameni cum arata... cred ca-l facwinking

| 84738493 a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Par blond...lung pana la genunchi... Iubitoare pizza laughing

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru 84738493):

laughing))) si da-mi ID-ul tau de mess si mai vorbim

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Eu smecher in creasta si tricou de rockeri \m/!
Nick : CrimiNNaLBoy
Sex : Imi place!
Da si un mesaj privat cand il faci!

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru CrimiNNaLBoy):

Dami idu tau de mess