| andra1223 a întrebat:

happy Vreau sa sperii o prietena cu un mesaj. Aveti ceva idei? happy

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Deci chiar am vazut in tine un/o prieten/a adevarat/a si tu acum imi vi cu din-astea? sa mergi si sa-i sppui tot exact celui mai mare dusman al meu! nu pot sa cred! acum ca nu mai esti prietena mea poti sa mergi sa ii spui si ca ti-am tras o teapa :d

Nu vreau sa mai vorbesc cu tine in viata mea! Nu mai vreau sa aud de tine! Cum ai aflat te-ai dus si ai spus la toata lumea! M-am saturat sa imi aud vorbe pe la spate! Cum indraznesti sa spui ca Mos Craciun nu exista?love struck

Buna! M-am gandit sa nu mai fiu prietena ta deoarece m-ai dezamagit complet! Deci eu chiar nu m-am astepta din partea ta NICIODATA! Nu vreau sa te superi dar m-ai facut sa ma simt prost in fata prietenilor mei! Nu m-ai pupat azi cand ne-am intalnit la scoala, esti o rea/rau!
Sper sa-ti placa e inventata acum pe momentbatting eyelashes

Auzi, stii ceva? eu cu tine am terminat-o pentru totdeauna! nu e greseala, msj e pentru tine! chiar nu-ti mai suport felul de a te comporta... si gura aia mare pe care o ai... de ce le-ai zis tuturor ca vine primavara? trimite mesaj mai departe si sperie-ti prietenii

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Ai grija! Eu am ucis si am rapit fete...Deci ai grija pe unde umbli seara caci eu umblu mereu si apropo, de abia astept sa iti arat ceva de la marginea orasului! Muhhahaahhaaa!

| hideaway a răspuns:

Ce-i aici? Circ? Vad ca se da concurs ma bag si eu-p happy:
Hei...ce crezi ca faci? Ma vorbesti pe la spate? Daca o sa mai vorbesti de mine te astept la marginea orasului. Ca sa stii c-ai luat teapa!

Hei, hei, hei! Prietena mea... cum ai putut face asa ceva? I-ai zis mamei ca i-am pus cainele sa-l muste pe tata!

Mama, mama,
Ce otrava
Dai ortave.
De mananci ortograme.
I-ai zis mamei
Ca m-am intalnit cu ei?
Cu renii?

| infires a răspuns:

Buna.
Uite aici una, eu m-am speriat cand am primit mesajul:
"Auzi! Ce tot vorbesti de mine pe la toata lumea? N-ai ce vorbi? Stii ceva? Ai face bine sa iti tii guar ca deja aiintrecut masura.Te credeam o persoana de treaba, da de data asta ai exagerat. Vorbesc serios.Nu pot sa cred ca ai facut asa ceva,chiar nu mai pot, m-ai dezamagit complet, cum ai putut sa le spui tututror ca vine toamna? hai ca ai tras teapa...da mai departe si sperie'ti prietenii."

| adee25 a răspuns:

Esti o rea! Nu stiu de ce am zis ca suntem prietene! M-ai dezamagit complet! Stii de ce? Pentru ca ai zis ca Iepurasul de Paste s-a dus la magnificul club Bamboo si d-aia n-a venit la mine! Asta,odata,dar te-am iertat cand ai zis ca Mos Craciun s-a despartit de Craciunita, iar Rudolf s-a casatorit cu Barbie si au avut, impreuna 7 pitici! Dar,stai,n-am terminat! Aproape am lesinat cand am auzit de la tine ca Zana Maseluta mi-a luat dintii de lapte,i-a macinat,si i-a pus la razatoare,pe pizza! Nu stiu ce e cu tine, crede-ma! Ma uimesti! Cand vei afla ca ai luat teapa, tu vei fi uimita!

| Emili2005 a răspuns:

Bună, eu sunt Teddy. Eu am 7 ani. Nu am nici un ochi şi sânge peste tot pe fata mea. Eu sunt mort. Dacă nu înregistraţi acest lucru de cel puţin 12 poze voi veni la casa ta, la miezul nopţii şi eu voi ascunde sub pat. Atunci când eşti adormit, voi ucid.Nu mă credeţi? Cazul 1: Patty catarame primit acest e-mail de lanţ. Ea nu crede în scrisori în lanţ. Ei bine, Patty prostesc. Ea a fost de dormit când ei TV a început pâlpâitoare on şi off. Acum, ea nu este cu noi mai. Ha ha Patty, Ha ha! Nu vrei să fie ca Patty, nu? Cazul 2: George M. Simon urât lanţ de email-uri, dar el nu a vrut să moară în acea noapte. El post-l la 4 poze. George nu suficient de bun. Acum, George este în comă. nu ştim dacă el voi niciodată trezeste-te. Ha ha George, Ha ha! Acum, vrei să fi ca George? Cazul 3: Valarie Tyler primit acest e-mail de lanţ. Doar un alt lanţ scrisoare, sau astfel încât ea a crezut. A avut doar 7 poze pentru a publica. Ei bine, atunci când ea a fost cu un duş în noaptea aceea a văzut o figura sângeroase în oglindă. Ea a luat mai mare sperietură din viaţa ei. Victor este zguduit de viata. Cazul 4: Derek Minse era o persoană inteligentă. El post-l la 12 poze. Mai târziu în acea zi, el a găsit un proiect de lege 100 dolari pe teren. A fost promovat la cap manager la slujba lui şi prietena lui a fost de acord să se căsătorească cu el. Acum, el şi soţia lui, sunt viaţă fericiti. Ei au doi copii frumoşi. Acest post a cel puţin 12 poze sau vă veţi confrunta cu consecinţele. imagini 0 – va muri in seara asta! poze 1-6-vă va fi rănit! poze 7-11-veţi obţine cel mai mare sperietură din viaţa ta! 12 și peste – sunteţi în condiţii de siguranţă şi va avea noroc! Face ceea ce spune Teddy!

| ThePinguinBro a răspuns (pentru Emili2005):

Daca asi fi fost mai mic, m-asi fi speriat rau de tot. mersi!