| Garfield_Mario_2000 a întrebat:

Salutare. Am o întrebare: Ce anime-uri îmi recomandați? Eu deja mă uit la New Game! și la Himouto! Umaru-chan. Vă rog să-mi spuneți că mă cam plictisesc...

10 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Attack on Titan(daca iti plac anime-urile pe asta trebuie sa-l vezi)
Boku no Hero Academia(asta este intr-un fel similar cu Naruto, doar ca mult mai bun)
Mirai Nikki(ai auzit de yandere? Sunt acele fete care sunt obsedate de un tip si ar face orice pentru acesta.
In acest anime o yandere este personajul principal, iar Yuki baiatul de care-i place.O sa vezi mult sange)
Death Note(anime-ul asta este o opera de arta.Doar...uita-te).
Hunter x Hunter
Kuroko no Basket(daca ti-ar placea un anine ce are legatura cu sportul vezi asta)
Haikyuu(si asta tot despre sport, doar ca e volei.Si da, e mai bun decat cel mentionat mai sus)
Black Butler(vrei sa vezi demoni, lupte sangeroase, juraminte ce se lasa cu regrete? Asta o sa-ti placa)
Ao no Exorcist(si asta tot cu demoni, dar mai putin explicit si mult mai sadic).

Daca vrei mai multe si o descriere cv zi-mi.

| andreigroza19 a răspuns:

Assassination Classroom

| Dalyan a răspuns:

Desi vreau sa le vad de ceva vreme nu am avut ocazia.Imi poti spune ceva genuri care iti plac sa iti pot recomanda ceva ce poate o sa fie pe gustul tau sau nu conteaza genul?

| Garfield_Mario_2000 explică:

Deci, m-am hotărât să văd Boku no Hero Academia deoarece absolut toată lumea vorbește despre el, Mirai Nikki (voiam sa-l vad dar am uitat numele, multumesc ca miai amintit BlackRose03) și încă mai caut altele... Până apare New Game sezonul 3...

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului

| AraZeL a răspuns:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Gamers!
Hataraku Maou-sama!
Gabriel DropOut
Hunter x Hunter (2011)
Boku no Hero Academia
Boku dake ga Inai Machi
Hellsing Ultimate
Nanatsu no Taizai
Kiseijuu
Attack On Titan

| Rakshasa a răspuns:

Hikaru no Go
Whistle!
Aohary x Kikanjuu
Bungou Stray Dogs
Kiznaiver

| SASUKEIzaya14 a răspuns:

Naruto
Mekakucity Actors/ Kagerou Project
Black Rock Shooter
Servamp
Kekkai Sensen
Black Bullet
Karneval
Zankyou No Terror
Durarara!
Quan Zhi Gao Shou
Tales of Zestiria
Tokyo Ghoul
Elfen LIed
Another
Shiki
Akame Ga Kill
Mirai Nikki
Ranma
Noragami
Sengoku Basara

| Dohr_Egon_1993 a răspuns:

Sword art online
Tokyo ghoul
No game no life
Infinite Stratos
Death note
Attack on titans
Shinmai maou no testament rosub

| andreeatriba a răspuns:

Naruto