| xander9718 a întrebat:

Salutare, sunt interesat daca mai exista pe-aici persoane care au colectionat reviste W.i.t.c.h. si sunt dispusi sa le vanda, daca da, o sa va rog sa-mi spuneti de ce reviste dispuneti.
*sau orice alta sugestie unde as putea sa caut ar fi de mare ajutor, fiind destul de vechi, n-am gasit mare lucru pe net,
Mersi fain happy

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna, acesta a fost unul din desenele mele preferate din copilarie. Imi amintesc ca am cumparat doar cateva reviste, mai ales cand mi-am dat seama ca povestea e altfel decat cea prezentata la tv. Cred ca le-am si donat la un moment dat, alaturi de Doxi si altele. laughing
Dar sa stii ca poti citi benzile desenate si pe internet, gratis, daca stii engleza. Iar daca nu, e un prilej grozav sa inveti. Eu am invatat engleza citind fanfiction despre Naruto. laughing