| hentai2000 a întrebat:

Salutare tuturor. Am vazut intr-o zi un hentai..era vorba despre ceva cu o studenta nimfomana care la un moment dat facea sex cu unul dintre studenti undeva intr-o magazie sau un vestiar si era privita de un alt student timid si ea l-a vazut dar se prefacea ca nu l-a vazut ..imi pare rau de descriere atat imi amintesc. Orice raspuns e bine primit, dau funda.

1 răspuns:
| Gofigi a răspuns:

De ce sa te uiți la desene uitate la un film că îi ceva mai realist