| Misa09 a întrebat:

Salutarihappy fiind o cititoare inraita de manga, citesc manga de genul bl(boys love). Doua din preferatele mele sunt blood bank si killing stalking.Imi puteti recomanda cateva tot din aceeasi categorie?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Da! pe langa faptul ca s baiat si am citit cateva yaoi, iti pot recomanda cateva... si nu Boku no Pico laughing)

Heartless
Kyuuso wa Cheese no Yume wo Miru
Escape
Nekrateholic
Vassalord

Si altele care le gasesti aici https://miauti.blogspot.com/search/label/Yaoi

| Misa09 explică (pentru Miauti):

Mersi,apreciez ca mai am ce sa citescbig grin oh si scuze ca raspund dupa o lunasad

| Miauti a răspuns (pentru Misa09):

Nici o problema