| nebunu894 a întrebat:

Salutari.îmi cer scuze de deranj dar vr sa va spun un lucru.de ce nu mai sunt nici un episod din dragon ball (primul sezon) traduse in romana., adica acum fix 7 luni m-am uitat la el tradus, am intrat din nou pe site-ul acela si sursele sunt nefunctionabile.si am rascolit tot internetul si absolut nimic. deci ma-ți putea ajuta? unde as putea gasi toate episoadele? un link ceva acolo. Ms mult o zi buna

6 răspunsuri:
| Severin_Ana_1993 a răspuns:

Depinde... pe ce site te-ai uitat?

| DeathReaper123 a răspuns (pentru Severin_Ana_1993):

Animekage numai posteaza seria super dragon ball heroes si la kai nu au postat multe ep cum ar fi lipseste arcul cu majin buu

| nebunu894 explică (pentru DeathReaper123):

Pai si? Euu undee il vad

| nebunu894 explică (pentru Severin_Ana_1993):

Ma frt nu mai exista nicaieri pe internet traduse ma refer. poate doar sa downloadezi tot sezonul

| DeathReaper123 a răspuns (pentru nebunu894):

Pai in afara de animekage nu pre sunt site-uri care sa traduca dbz

| DeathReaper123 a răspuns (pentru nebunu894):

Doar sa te uiti in engleza