| FrAnCeLiNa a întrebat:

Scuze de categorie. Ce parere aveti de cartea Jurnalul unui Pusti care e cel mai interesant volum

6 răspunsuri:
| Andrutzikka a răspuns:

Jurnalul unui pusti esre cea mai de succes serie de carti pentru copii din istorie, dupa Harry Potter:peste 35 de milioane de exemplare vandute in toata lumea, tradusa in aproape 40 de limbi.Cartea "Jurnalul unui pusti" este o carte chiar cu succes asa ca, eu iti recomand toate volumele pentru ca toate sunt interesante. happy Sper ca te-am putut ajuta~!~

| vali1985 a răspuns:

3 a fost cel mai interesant.

| HolyPotato a răspuns:

E stupida. Nici macar nu e chiar o carte. Seamana mai mult cu o banda desenata, insa nici macar desenele nu arata binelaughing Concluzia: mai bine citesti benzi desenate

| FrAnCeLiNa explică (pentru HolyPotato):

Eram curioasa. Eu le-am citit pe toate si chiar sunt interesante

| HolyPotato a răspuns (pentru FrAnCeLiNa):

Nah, depinde de persoana si ce carti preferi, asta e doar opinia meahappy