| iustingabriel a întrebat:

Se va face sezonul 3 din Sword Art Online?

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Cred ca verbesti de asta

https://myanimelist.net/anime/36474/Sword_Art_Online__Alicization

Sau probabil de asta

https://myanimelist.net/......ale_Online

Deci in concluzie, da, se va face, in primul link pe care ti l-am pus, vor fi personaje cunoscute, cum ar fi Kirito si Asuna, dar vor fi si personaje noi, iar in al doilea link, nu vor mai fi aceleasi personajele, vor fi altele.
Cel din primul link nu se stie cand va aparea, iar cel din al doilea link, va aparea anul asta in primavara, prin aprilie.
Dar totusi cred ca doar cel din primul link este sez 3 din anime, cel din al doilea link are acelasi nume, dar nu si aceleasi personaje, deci nu se stie daca are legatura cu anime-ul in sine.
Vom trai si vom vedea ce se va intampla.

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.

| HandaSei a răspuns:

"Sword Art Online: Alicization", într-adevăr va fi sezonul 3 al anime-ului, dar "Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online", ei bine destul de evident și din nume, acesta va fi mai exact o variantă alternativă pentru sezonul 2. . happy