| NoChanceForUs a întrebat:

Si pentru ca m-am gandit si la voi, fetelor: http://i.imgur.com/9RPfq.png

23 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Super!
Bravo!
Se vede ca ai muncit la el!
Toate felicitarile mele!

| NoChanceForUs explică:

@Qarren: Te poti da cu ce vrei, insa nimic nu stimuleste coeficientul de inteligenta.

| NOBODY a răspuns:

Si de aia nu aveam prieten inainte

multam bi secsi

| DeeDee a răspuns:

Wowlaughing s-a dat cu bisecsi si in afara de scaderea inteligentei nu a avut parte de nici unul dintre efectele adverse (care erau o lista mai lunga decat cea de avantaje), ceea ce inseamna ca scaderea inteligentei nu a fost efect advers! Pentru tipa asta a functionat perfect laughing dar eu nu m-as apropia de ambalaj nici cu o bomba cu balegarlaughing

| Gabica a răspuns:

Cat costa?

| Pisicuța a răspuns:

rolling on the floor o colega de clasa d-amea are nevoie rolling on the floor

| uǝʞɔıp a răspuns:

Da' la aia neutri nu te gandesti?

| PastilăBă a răspuns:

Ce te pricepi!:X
Bravoo` mah, tine'o asa in continuare cu ideeilethumbs up
Geanial!laughing

| BastetReloaded a răspuns:

Vai tu, chiar la noi te-ai gandit?

Apropo, daca ma dau cu BI CUL are ceva?

| BastetReloaded a răspuns:

@NoChanceForUs

puti a dreptate

| msk a răspuns:

>stimuleste

| xAvrilx a răspuns:

Comand si eu unu'laughingwinking.

| PupicelT a răspuns:

La naiba fata, iti dai seama? laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

laughingsupeeerrr laughing

| AnonimaPunct a răspuns:

Mama nu mai pot de ras rolling on the floor unde se gaseste de cumparat rolling on the floor cat costa rolling on the floor reactii adverse, ceva? rolling on the floor rolling on the floor

| Paulla a răspuns:

Perfect. Acum stiu ce o sa-i cumpar lui vara'mea ca tot e ziua ei.
Tine-o tot asa.

| miauuau a răspuns:

rolling on the floor

e super asta, dar stiiiii. poate avea cateva influente negative pe care nu le precizez pentru ca stiu ca sunt destui natarai pe lume care pot folosi asta pentru a jigni
peAce

| PaPi a răspuns:

Sooooooooooper... NE zici si de unde se cumpara? big grin Am sunat la farmacie si n-au in vanzare sad (Nu ca as avea nevoie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cat am mai putut sa rad rolling on the floor).
Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asta e ok thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un deja vu legat de comicul astathinking

| Andreea_6422 a răspuns:

@georgyana: Fataaaaaa, nu ai vazut fataaaa ca nu-si asuma nimeni resposabilitatea in caz ca devi mai... ASTAAAAAA, ca apar efecte secundare?

| georgyana1 a răspuns:

Esti cel mai prost