| Symonutzu a întrebat:

Stici ceva statusuri cu ocazia sarbatorilor de iarna? Funda pentru cele mai amuzante...plizzz

Răspuns Câştigător
| ReadAllAboutMe a răspuns:

1. Du-te pasare in zbor la mine in dormitor si vezi daca mi-a adus iubitu’ martisor laughing

2. Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff’s you into a bag, Then don’t worry ’cause I told Santa I want you for Christmas.

3. Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

4. Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat…(daca nu vei fi impuscat)!

5. Meri-n crishma!

6. astazi e ziua mea zi frumoasa ca mine…. o sa-mi trimit ghiocei si multe beri laughing

7. De Craciun fii mai bun….dar eu tot rea raman

8. sarbatori flescaite!

9. Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun exista!

10. spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!
Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff’s you into a bag, Then don’t worry ’cause I told Santa I want you for Christmas.

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

De Craciun fii mai bun….dar eu tot rea raman

spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!

Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun exista!

E Craciun! Este divin! Ne uitam pe geam afara…prin zapada Mosul zboara? …Ni se trage de la vin

De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris mosului ca te vreau pe tine de Craciun!

Chiar daca stai intr-o garsoniera fara utilitati la margine de Bucuresti, imagineaza-ti ca ai in casa un brad frumos, bei vin fiert si afara ninge ca-n povesti

4. Sa ai un Craciun minunat pe care sa-l traiesti ca-n povesti si sper sa primesti macar 100% din cadourile pe care le doresti

5. Sarbatori Fericite si un Craciun plin de zapada fina sa ai un an mai bun si la anul’ sa-ti iei masina

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

Reteta de sarbatorii:
Se aduga putins bunatate, ceva mila, un pic de scortisoara si un pumn de bunatate!
Sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| Biiannca a răspuns:

Copilul:Tatii,tatii, ce avem anul asta sub brad?
Tatal: Parchet, fiule.

Renunta la scrisoarea clasica pe care o trimiti de Sarbatori lui Mos Craciun. Nu te baza nici pe intuitie. Odata cu varsta incepi sa citesti mai greu... mai ales ganduri!

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere. Craciun fericit.

In vacanta de Craciun i-am scris mosului sa-mi lungeasca vacanta, sa-mi scurteze scoala, sa-i omoare pe profi, sa avem numai sport la scoala!

Am fost fata cuminte si am asteptat sarbatorile de iarna si un frumos baiat. day dreaming

Aho, Aho
Copii si frati,
Stai putin sa nu plecati
Mai aveam ceva de spus
Voi acasa nu va-ati dus?
Si ca prostii m-ati crezut
V-ati oprit cand eu v-am spus
Hai plecati la cuibusoare
Mai mancati niste sarmale
Si la nani sa plecati
Toti acum s-ascultati
La multi ani!
Si la multi bani!
Si mereu sa impartiti,
Ca si voi o sa primiti! La anul si la multi ani!

De craciun fii nebun, fi handicapat, spune da spune la cadourile de ****.

aho, aho, de anul\' nou, cand gaina n-are ou si cocosu n-are gusa, ia mai dai 5 lei matusa, daca nu ma pis pe usha

De Craciun fii mai bun...dar eu tot rea raman...devil

Iata, vin sarbatorile; florile dalbe,
Si se tin de subtiori, dupa cinci halbe,
Si tot vin mereu, mereu, florile dalbe
Hai cu vin, ca de-'sta beau, florile dalbe;
La anul' si la multi ani,
FLORILE DALBE!
Nu ne mai da deloc bani,
FLORILE DALBE!
Sper ca te-am ajutat; d Funda?