| Andrey124 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea sezonul 2 din attack on titan.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urma sa apara in aprilie anul acesta, dar a fost amanat sad

in orice caz, nu te ingrijora, manga cica a fost stabilit sa fie incheiata in 2017, iar anime-ul sigur se va termina inaintea la manga. asa ca probabil prin iarna o sa apara, impreuna cu tokyo ghoul tongue

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Se pare că Wit Studio a avut niște mici conflicte cu cei de la Production I.G, în colaborare cu care au făcut primul sezon... prin urmare acum sa anunțat oficial că va fi făcut în întregime de către Wit Studio și chiar dacă înainte să se întâmple asta era anunțat oficial pentru 2017, acum nu mai este nimic sigur... prin urmare posibil chiar și 2018! rolling on the floor

| Axattys a răspuns:

Desi nu este cred oficial se zvoneste ca prin 2016 sau 2017 nu stiu cand ori in vara poti cauta pe google. Bafta