| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ceva de otaku festival 2013 Romania

2 răspunsuri:
| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Ahhh nici eu nu stiu nimic si vreau sa fie cat mai curand, il astept cu nerabdare, cu toate ca imi place mai mult nijikon ma multumesc si cu otaku :*:*

| anatdmt a răspuns:

Pai uite cam ce stiu eu:o sa fie pe 11 si 12 mai si iti trebuie bilet ca sa intrii.Biletul il poti cumpara de la Cora din inmedio.Are loc la:la universitatea americana. Uite pagina oficiala https://www.facebook.com/OtakuFestival;) sper ca te-am ajutat.