| CrezyyKiller a întrebat:

Stie cineva cum se numea serialul ala cu o doamna si un grup de copii care prindeau monstrii? Foarte fain serialul. Pentru a intelege ceva ceva ce imi amintesc este cu o papusa clown care se misca cand doamna aia detectiva era mica si se speria de clowni.
Ofer funda +bonus...o sa va placa bonusul garantez

Răspuns Câştigător
| ArthurWarner a răspuns:

Singurul serial la care ma pot gandii este : Aventurile lui Sarah Jane. Si daca găsești un site unde sa ii vezi sa imi spui ca eu nu gasesc nimic. Bine in caz ca este serialul la are te-ai gandit.

1 răspuns:
| SG1995 a răspuns:

Dacă începi Sarah Jane Aventure's, recomand și serialul Doctor Who.