| RorySan a întrebat:

Stie cineva daca psycho pass va avea seeon 3?

6 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

In niciun caz în sezoanele următoare (toamna asta și începutul anului următor), dar în iarna din 2019 va apărea un nou film. Dacă nu ma înșel, vor sa scoată 3 filme noi. De sezonul 3 nu am auzit nimic happy

| RorySan explică (pentru WhiteLife):

Am auzit si eu de filme.dar man. sper si eu, csf xD

| WhiteLife a răspuns:

Între timp, poți încerca să te uiți la Tokyo Ghoul, Attack on titan, Cells at work (dar probabil le-ai văzut deja). happy dacă intri pe My Anime List și cauți Psycho-Pass, acolo găsești mai multe recomandari happy

| RorySan explică (pentru WhiteLife):

Mersii^^.cells at work nu l-am vazut
dar acum ma uit la Blood+..si fairy tail

| ciumabubonica a răspuns:

Am inteles ca nu va avea sezonul 3