| Puchii a întrebat:

Stie cineva un anime fain?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Sunt multe animeuri faine, dar acum depinde si de gusturile fiecaruia.
Am observat ca Atack on titan a prins bine la public, impreuna cu Sword art online, asa incearca-le si tu. Desi mie nu mi-au placut si le-am abandonat.
In schimb, mie mi-a placut foarte mult Inuyasha, desi e un anime mai vechi, la fel si Gakkou no kaidan. (pe ambele le-a dat la tv - animax)
Shiki
Ouran highschool host club
Full metal alchemist.

| Coloringthevoid a răspuns:

Uita-te la Atack on TitanhappyDaca esti slab de inima nu te uitalaughing.Mie mi-a placut mult si chiar vreau sa-l revad.