| Kyuubiy a întrebat:

Stie cineva vreo manga ..cu o scena draguta de dragoste? Mai lunga? Adica nu doar un sarut si atat happy ( sa fie ceva inainte, sau dupa ) Nu conteaza daca`i hentai. draguta sa fie laughing vreau sa fac un desen pentru cineva. am tot cautat..si nu gasesc..Deci daca ati citit pana acum vreo manga de genu. zice`ti`mi numele si capitolul cu scena ^^.

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Www.miauti.blogspot.ro acolo gasesti articole despre manga-uri care trebuiesc citite.
Am cateva recomandari:
-red river
-the friendly winter
-reimei no arcana
-emma

Si cea mai tare care te va inebunii CIGUATERA