| Mihailovici015 a întrebat:

Stie macar unul cand apare noua serie a lui Naruto, adica Boruto

Răspuns Câştigător
| MariusUga a răspuns:

Stai calm, daca s-a anuntat oficial ca se va publica manga, e logic ca o sa se faca si animeu (serial), cel mai probabil tot primavara asta sau cand apare manga.

| Mihailovici015 explică (pentru MariusUga):

Mersi acum mam linistit

3 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Pai nu se stie daca o sa se faca anime, deocamdata se publica manga, vom vedea in viitor

| SaradaUchiha03 a răspuns:

Nu a aparut inca anime-ul. Dar poti sa citesti manga Naruto Gaiden, dar si sa vizionezi filmul Boruto:Naruto the movie.