| Cristian2003 a întrebat:

Tayuya foloseste cackra sa opuna in flaut si asa isi prinde adversarii in genjutsu sau flautul ei e pur si simplu fermecat si cand auzi melodia lui esti prins intr-un genjutsu? Dau funda

4 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Își folosește chakra evident...e doar un instrument muzical
batting eyelashes

| Cristian2003 explică (pentru єχcєєℓ):

Dar in episodul 43 din Naruto au aparut niste clopotei, uitate la acel episodul si raspunde-mi dupa acea

| Aberdeen a răspuns:

Nici una nici alta.

Nu cred ca isi foloseste chakra pentru a o manui, in schimb ea e singura care poate folosi acel flaut.

| Deriol a răspuns:

Cand auzi sunetul flautului pur si simplu esti prins in genjutsu, bineinteles ca isi foloseste si chakra iar aceasta se expune in simtul auditiv al adversarului si il prinde intr-o iluzie(genjutsu), nu stiu ce e atat de greu de inteles.