| AlinaKity a întrebat:

Știe cineva dacă mai apare sezonul doi din kuzu no honkai?

Răspuns Câştigător
| Yurim a răspuns:

Nu știu sigur dacă este adevărat, dar, am găsit pe net ca sezonul 2 ca apărea pe 29 iunie

3 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

@CrissyKryssy Nu mai da informații eronate! Și chiar sunt și eu curios unde mai exact ai găsit tu informația aia absurdă... rolling on the floor

@AlinaKity Nu sa anunțat absolut nimic despre vreun sezon 2, manga s-a terminat și ea odată cu anime-ul, deci nu are de unde să se mai facă un sezon 2...

Data viitoare când vrei să cauți o informație oficială despre o serie anime intră prima dată pe MAL ( https://myanimelist.net ) cauți seria respectivă și vezi acolo dacă sa anunțat vreun sezon nou.

Dar totuși, de ce ai vrea o continuare la o serie deja completă!? Eu unul zic că e perfect așa cum e! happy

| AlinaKity explică (pentru HandaSei):

Nu știu. Creierul meu nu poate accepta că animeul s-a terminat așa. Aș vrea măcar să se facă un OVA să arate cum e viața personajelor acum. Îți mulțumesc mult pentru link.