| Ene_Robert_Marian_1997 a întrebat:

Știe cineva un program tv din Romania cu anime-uri? și dacă mai e dragon ball pe TV sa îmi spuneți. Sa mai ziceți la ce ora încep!

Răspuns Câştigător
| KilluaSenpai a răspuns:

Canal tv nu mai exista.
Poti vedea dragon ball pe net, cu subtritare in romana.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Din pacate, nu. Poate dam idei la cei in masura sa dezvolte un canal tv dedicat anime-urilor japoneze din toate timpurile. happy
Birocratia si costurile de difuzare pun piedici mari in acest demers. sad

| Mihai50INBRAT a răspuns:

Nu exista, din cate stiu.

| Roxy_Roxana_1998_Qfa6 a răspuns:

Din cate stiu, singurul anime care se da la tv este Dragon Ball super pe Axn la 7 dimineata

| Roxy_Roxana_1998_Qfa6 a răspuns:

Se da pe Axn Dragon Ball Super pe la 7 dim